مازندران برای حمل کالاهای اساسی آمادگی دارد

ساری- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران گفت: با توجه به اهمیت تأمین کالای اساسی در شرایط حساس و ویژه کنونی، مازندران آمادگی کامل برای جابجایی کالاهای اساسی دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عباسعلی نجفی در جلسه اضطراری هماهنگی جهت جابجایی کالاهای اساسی این استان که با حضور مدیر کل پشتیبانی امور دام استان، رئیس بازرسی فرماندهی پلیس راه استان و اعضای تشکل‌های صنفی حمل و نقل کالای استان برگزار شد، اظهار داشت: تعداد ناوگان مورد نیاز برای باقیمانده محموله فوق از استان خوزستان را اداره کل پشتیبانی امور دام استان مازندران می‌بایستی تناژ روباری سهمیه این استان را اعلام کنند.

وی همچنین بر اعزام ناوگان به بندر امام خمینی و حمل سهمیه نهادهای دامی تا حداکثر ۱۰ روز آینده تاکید کرد و افزود: به منظور افزایش انگیزه برای تسریع تا اطلاع ثانوی امکان صدور بارنامه برای کلیه شرکت‌های حمل و نقل کالا به استثتای شرکت حمل و نقل فعال در بخش سیمان، فراورده‌های نفتی، ترافیکی و فوق سنگین از مبدا بندر امام خمینی به تمام نقاط استان برای کالاهای ذرت، جو، کنجاله سویا فراهم شد.

وی در ادامه بر لزوم ارتباط تنگاتنگ بخش دولتی و خصوصی تاکید و بیان داشت: این اداره کل آمادگی دارد که نظرات و ایده‌های سازنده ارائه شده توسط صنف را حمایت و به عملی شدن طرح‌های توسعه‌ای بخش خصوصی کمک کند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: با عنایت به اینکه در تشکلهای صنفی حمل و نقل استان انسان‌های ارزشی، متدین و تحصیل کرده هستند امید واثق دارم که بتوانیم با صفا و همیت و درک متقابل و همدلی و در چهارچوب قوانین و مقررات امورات حمل و نقل استان را به خوبی انجام داده و مشکلات موجود را مرتفع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *